Nasza firma zajmuje się sprzątaniem mieszkań po zgonach.

Sprzątamy miejsca, w którzych doszło do zgonu, opróżniamy mieszkania po zmarłych, zajmujemy się likwidacją pluskiew i przeprowadzamy dezynfekcję.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Sprzątanie po zgonach

Mieszkanie, w którym doszło do zgonu lub samobójstwa, musi zostać dokładnie wysprzątane i zdezynfekowane, aby można było oddać je ponownie w ręce kolejnych właścicieli.

Mieszkanie po zgonie nie tylko jest zanieczyszczone, lecz także unosi się w nim nieprzyjemny zapach, którego ciężko pozbyć się na własną rękę. Warto pamiętać, że przebywanie w takim otoczeniu grozi poważnymi chorobami. Dodatkowo w mieszkaniu mogą pojawić się pluskwy, które trudno zlikwidować samemu.

Domowe środki nie są w stanie zapewnić nam 100% gwarancji, że wszystkie bakterie i pluskwy zostały usunięte z mieszkania, w którym doszło do zgonu.

Za pomocą sprawdzonych środków, posprzątamy mieszkanie, w którym doszło do zgonu i pozbędziemy się przykrego zapachu.

Zapewniamy profesjonalną usługę sprzątania miejsca zgonu, pozbycia się bakterii, patogenów i zarazków, śladów po zdarzeniu, a także nieprzyjemnego zapachu. Zdezynfekujemy pomieszczenia, aby nadawało się ponownie do zamieszkania.

W mieszkaniu, które zamieszkiwała samotnie osoba starsza, bardzo często pojawiają się pluskwy lub inne robactwo. Szczególnie w starym budownictwie problem ten pojawia się notorycznie. Własnie dlatego, oprócz kompleksowego wysprzątania mieszkania po zgonie, przeprowadzamy także odpluskwianie metodą zamgławiania ULV, aby lokal był całkowicie wolny o wszelkiego robactwa!

Zakres naszych prac podczas sprzątania miejsca zgonu

Umów wizytę

661 591 261

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Sprzątanie po zgonach wykonujemy m.in.:

Sprzątanie po zgonach łódź
Łódź
Zgierz
Pabianice
Piotrków Trybunalski
Bełchatów
Tomaszów Mazowiecki
Ocena: 5.03/6 na 944 głosów
Strony internetowe Łódź 

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X