Nasza firma zajmuje się odpluskwianiem mieszkań.

Przeprowadzamy dezynsekcję w celu zwalczenia pluskiew, które pojawiły się w domu, lecz także w biurze, czy hotelu.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Zwalczanie pluskiew domowych

Pluskwy są to insekty, które bardzo łatwo przynieść do domu, lecz trudniej się ich pozbyć. Wystarczy, że u naszego sąsiada zalęgną się pluskwy, a z pewnością możesz spodziewać się ich także u siebie. Te uciążliwe insekty można także nieświadomie przynieść z miejsc publicznych takich, jak hotel, czy kino.

Pluskwa domowa to gatunek insekta, który należy do rodziny pluskwowatych. Pluskwa żywi się krwią, więc jest szczególnie uciążliwa, gdyż gryzie pozozostawiąc bolesne ślady oraz uczucie świądu trudne do opanowania, a u osób uczulonych może spowodować ostrą reakcję allergiczną, a nawet w skrajnych przypadkach może dojść do wstrząsu anafilaktycznego i pobytu w szpitalu.

Pluskwy nie zamieszkują wyłącznie zanieczyszczonych pomieszczeń ich naturalnym środowiskiem są wszelkie ciemne szczeliny, które gwarantują im błogi spokój w rozmnażaniu. Najczęściej występują w materacach, zakątkach łóżek, za ramą obrazów i odklejającą się tapetą na ścianie.

Domowe sposoby na zwalczanie pluskiew mogą tylko uodpornić je na działanie środków biobójczych. Warto działać rozsądnie i natychmiast skorzystać z pomocy specjalistów, którzy likwidują pluskwy, nie dopuszczając do ich rozmnożenia się.

Nasza firma zapewnia Państwu profesjonalne i co najważniejsze skuteczne usuwanie pluskiew sprawdzonymi metodami, które są również bezpieczne dla domowników. Likwidujemy insekty za pomocą profesjonalnych środków biobójczych.

Zlikwidujemy pluskwy z Twojego domu, a także z hotelu, kina i biura! My wykonamy dezynsekcję, a Ty zyskasz spokój od pluskiew!

Umów wizytę

661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Odpluskiwanie mieszkań

Zapraszam do zapoznania się z filmikiem, który ma na celu przybliżyć Państwu oferowaną przez nas usługę odpluskwiania mieszkań i pomieszczeń użytkowych, a także likwidacji innych insektów. Wiele osób zastanawia się, jak wygląda proces likwidacji pluskiew. Wszelkich niezbędnych informacji dowiedzą się Państwo z materiału zamieszczonego poniżej.

Odpluskwianie mieszkań wykonujemy m.in.:

Łódź
Pabianice
Zgierz
Aleksandrów Łódzki
Konstantynów Łódzki
Sieradz
Łask
Zduńska Wola
Opoczno
Łęczyca
Brzeziny
Głowno
Odpluskwianie mieszkańLikwidacja pluskiew ŁodźPluskwy w mieszkaniu
Ocena: 5.77/6 na 280 głosów
Strony internetowe Łódź 

Nasza strona korzysta z plików cookies w celach zbierania statystyk odwiedzin.

X