Zajmujemy się odbiorem starych mebli, a także przewozem mebli z opróżnianych mieszkań

Zapewniamy profesjonalizm oraz szybkie terminy realizacji usługi odbioru mebli.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Odbiór mebli Łódź

Jesteśmy firmą o wszechstronnym zakresie usług, dlatego oprócz sprzątania i opróżniania mieszkań, odbieramy także meble od klientów, którzy potrzebują w tym zakresie naszej pomocy.

Podczas opróżniania mieszkań często zdarza się, że znajdują się w nim stare, nienadające się już do użytku meble, których trzeba się pozbyć. Co więcej, zalecane jest, aby usunąć stare i zniszczone meble jak najszybciej, ponieważ mogą one być środowiskiem pluskiew.

Odbieramy meble z opróżnianych mieszkań i wywozimy je. W razie potrzeby przewozimy meble w inne, wskazane przez klienta miejsce.

Nasza usługa sprzątania mieszkań jest kompleksowa, dlatego nie możemy pozwolić, aby stare meble stały nam na przeszkodzie. Oferujemy odbiór mebli i ich wywóz lub przewóz.

Jeśli mieszkanie zostało opuszczone przez poprzednich właścicieli bądź jest to miejsce zgonu, pozbywamy się starych mebli, odbierając je i wywożąc do utylizacji. Jeśli natomiast wedle Państwa życzenia meble mają pozostać nienaruszone, zapewniamy możliwość ich przewozu w inne miejsce.

Odbieramy meble na terenie Łodzi i nie tylko! Zapewniamy szybkie terminy realizacji usługi, pełen profesjonalizm, pewność i gwarancję najwyższej jakości. Wywozimy stare meble, dbając o ich właściwą likwidację.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Polecamy także zapoznać się z pozostałymi usługami z naszej oferty!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Ocena: 2.87/6 na 539 głosów
Strony internetowe Łódź