Oferujemy Państwu usługę sprzątania mieszkań po zgonach i opróżnaniem miejsc po zmarłych w miejscowości Piotrków Trybunalski.

Sprzątamy miejsca, w którzych doszło do zgonu, opróżniamy mieszkania po zmarłych i przeprowadzamy dezynfekcję.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Sprzątanie po zgonach - Piotrków Trybunalski

W każdym mieszkaniu i innym miejscu zamkniętym, w którym doszło do zgonu, należy jak najszybciej przeprowadzić dezynsekcję, ale również dokładne i dogłębne sprzątanie. Nieprzyjemny zapach unoszący się w powietrzu, to tylko jeden z wielu efektów, które są obecne w mieszkaniu po zmarłym.

Niezwykle istotne jest, aby mieszkanie, w którym doszło do zgonu, dogłębnie wysprzątać. Opócz zapachu, w miejscu tym znajduje się mnóstwo bakterii, które mogą być groźne dla zdrowia człowieka. Sprzątanie domowymi środkami może jednak okazać się za mało skuteczne.

Jako specjaliści od sprzątania i dezynsekcji, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne środki, które służą nam między innymi podczas sprzątania mieszkań po zgonach.

Naszą usługę świadczymy również w miejscowości Piotrków Trybunalski. Zapewniamy dyskrecję, szybkie terminy realizacji zlecenia, a także profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną usługę. Sprzątamy pomieszczenie po zmarłym, pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu, bakterii, starych mebli, a nawet (jeżeli to konieczne), zrywmy podłogi i tapety, by dogłębnie oczyścić i zdezynfekować mieszkanie.

Zakres naszych prac podczas sprzątania mieszkań po zgonach:

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych klientów z Piotrkowa Trybunalskiego do kontaktu z naszą firmą sprzątającą.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.