Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi sprzątania po zgonach i opróżniania mieszkań mieszczących się na terenie miejscowości Bełchatów.

Sprzątamy miejsca, w którzych doszło do zgonu, opróżniamy mieszkania po zmarłych i przeprowadzamy dezynfekcję.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Sprzątanie po zgonach w Bełchatowie

Niejednokronie można spotkać się z sytuacją, gdy w mieszkaniu, w którym dotychczas mieszkała samotna starsza osoba, doszło niespodziewanie do zgonu. Wówczas takie miejsce staje się siedliskiem bakterii i nieprzyjemnego zapachu, który ciężko zlikwidować.

Jeżeli w mieszkaniu doszło już do zgonu, należy bezzwłocznie skorzystać z usługi sprzątania po zgonach, gdyż tylko profesjonalnymi środkami i sprawdzonymi metodami można dogłębnie oczyścić pomieszczenia. Jest to bardzo ważne, gdyż bakterie i wirusy stają się zagrożeniem dla zdrowia kolejnych lokatorów.

Posiadmy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzątania mieszkań po zgonach i przeprowadzania dezynsekcji. Działamy na terenie Bełchatowa, oferując swoją natychmiatową pomoc.

Zapewniamy dyskrecję, szybkie terminy realizacji usługi, a także profesjonalizm i zaangażowanie. Sprzątamy pomieszczenie po zmarłym, pozbywamy się nieprzyjemnego zapachu, bakterii, starych mebli, a nawet (jeżeli to konieczne), zrywmy podłogi i tapety, by dogłębnie oczyścić i zdezynfekować mieszkanie.

Zakres naszych prac podczas sprzątania mieszkań po zgonach:

Zachęcamy do kontaktu telfonicznego klientów z Bełchatowa w celu umówienia wizyty i zapoznania się bliżej ze szczegółami naszej pracy.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.