Oferujemy Państwu skuteczną likwidację pluskiew w Łodzi,

opróżnianie mieszkań, sprzątanie działek, strychów, komórek, a także grobów.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

ODPLUSKWIANIE MIESZKAŃ

Zajmujemy się zwalczaniem pluskiew w mieszkaniach i nie tylko. Zapewniamy gwarancję skutecznwgo usunięcia pluskiew poprzez sprawdzone metody i profesjonalne środki, które wykorzystujemy do swojej pracy.

Wykonujemy odpluskwianie i dezynsekcję mieszkań, hoteli i biur, w celu zwalczenia pluskiew i innych robaków.

Umów wizytę

661 591 261

lub

MAILOWO Więcej

Sprzątanie mieszkań

Mieszkanie, w którym niegdyś zamieszkiwała osoba starsza, a które ostatecznie pozostało bez właściciela, z pewnością pozostaje zanieczyszczone i wypełnione przedmiotami, które nie nadają się już do użytku. Nasza firma oferuje sprzątanie mieszkań oraz opróżnianie mieszkań z mebli i innych zbędnych elementów. Ponadto za każdym razem wykonujemy usługę likwidacji pluskiew!

Wyrzucimy stare meble, wytrzepiemy dywany, umyjemy podłogę oraz zlikwidujemy pluskwy!

W razie ustalenia innego zakresu prac - jesteśmy otwarci na propozycje i prosimy o telefon w celu ustalenia szczegółów.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO Więcej

SPRZĄTANIE DZIAŁEK I OGRÓDKÓW DZIAŁKOWYCH

Jeżeli szukają Państwo firmy, która w sposób kompleksowy zajmie się wysprzątaniem waszej działki lub małego ogródka działkowego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zajmiemy się zarówno oczyszczaniem terenu działkowego na zewnątrz, jak i domku oraz komórki. Zapewniamy koszenie trawy, grabienie liści, prace porządkowe domu, a także pozbycie się zbędnych mebli i złomu oraz śmieci.

W przypadku pojawienia się nieprzyjemnego zapachu stęchlizny lub robactwa w domkach działkowych, wykonamy także dezynsekcję.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO Więcej

OPRÓŻNIANIE MIESZKAŃ, KOMÓREK, STRYCHÓW PIWNIC I GARAŻY

Staliście się Państwo posiadaczami mieszkania po krewnym lub je kupiliście i chcecie je oczyścić ze zbędnych przedmiotów, ale nie macie pomysłu jak to zrobić... Mieszkanie jest zaniedbane, a w środku pojawiły się pluskwy?

Wystarczy zadzwonić po nas, aby umówić się na sprzątanie i opróżnianie mieszkań wraz z odpluskwianiem. Dotyczy to również pomieszczeń przyległych takich jak piwnica, strych, garaż itp.

Oferta dotyczy usługi kompleksowej lub wszystkich wyżej wymienionych pomieszczeń w dowolnej konfiguracji.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

SPRZĄTANIE PO ZGONACH

Sprzątanie po zgonach należy do najtrudniejszych czynności porządkowych, gdyż pomieszczenie w którym doszło do zgonu jest pełne patogenów, bakterii oraz przykrych zapachów, a nierzadko również pluskiew.

Przebywanie w takim pomieszczeniu grozi wieloma chorobami. Nasza firma w sposób profesjonalny doprowadzi lokal do pierwotnego stanu. Usuwając wszystkie szkodliwe substancje, likwidując pluskwy, ochronimy Was przed ich działaniem.

Zakres prac przy sprzątaniu po zgonie:

1

Zabezpieczenie miejsca zgonu;

2

Usunięcie rzeczy skażonych: usunięcie mebli, rzeczy osobistych, ubrań; w razie potrzeby usunięcie podłogi i okładzin ścian (panele, parkiet, boazeria);

3

Dezynfekcja pomieszczeń;

4

Ozonowanie;

5

Inne czynności zależne od specyfiki danego zlecenia;

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Umów wizytę

661 591 261

lub

MAILOWO Więcej

OZONOWANIE

Ozonowanie jest czynnością, którą każdy powinien wykonać raz w roku. Niweluje ona wszelkie zapachy, bakterie, grzyby, roztocza, oczyszcza powietrze. Pozwala pozbyć się zapachu wilgoci ze starych murów.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO
Strony internetowe Łódź