Zajmujemy się sprzątaniem po zgonach i opróżnaniem mieszkań po zmarłych, wykonując naszą usługę na terenie Pabianic.

Sprzątamy miejsca, w którzych doszło do zgonu, opróżniamy mieszkania po zmarłych i przeprowadzamy dezynfekcję.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Sprzątanie po zgonach Pabianice

Jeżeli w mieszkaniu doszło do zgonu bardzo ważne jest, aby jak najszybciej przeprowadzić tam nie tylko dezynsekcję, ale także dokładne sprzątanie. Dopiero wtedy, takie mieszkanie nadaje się do użytku, gdyż pozbywamy się z niego bakterii, zarazków i nieprzyjemnego zapachu.

Bardzo często dochodzi także do sytuacji, gdy mieszkanie, w którym doszło do zgonu, jest bardzo zanieczyszczone i zaśmiecone zbędnymi przedmiotami. Nasza firma oferuje opróżnianie mieszkań po zmarłych, z dojazdem do Pabianic.

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne środki, które służą nam podczas sprzątania mieszkań po zgonach.

Zapewniamy profesjonalną usługę sprzątania miejsca zgonu z dojazdem do Pabianic. Pozbywamy się przykrego zapachu, bakterii i wszelkich zanieczyszczeń. Ponadto, jesteśmy w stanie także opróżnić mieszkanie po zmarłym, pozbywając się starych mebli, śmieci i innych zbędnych przedmiotów, aby przygotować pomieszczenia dla nowych lokatorów.

Zakres prac przy sprzątaniu po zgonach:

Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych klientów z Pabianic, którzy poszukują rzetelnej i profesjonalnej firmy do wykonania usługi sprzątania po zgonach oraz opróżniania mieszkań po zmarłych. Zachęcamy do kontaktu!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.