Zajmujemy się sprzątaniem po zgonach i opróżnaniem mieszkań po zmarłych, wykonując naszą usługę w miejscowości Tomaszów Mazowiecki.

Sprzątamy miejsca, w którzych doszło do zgonu, opróżniamy mieszkania po zmarłych i wykonujemy profesjonalną dezynfekcję.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Sprzątanie po zgonach i opróżnianie mieszkań Tomaszów Mazowiecki

Nasza firma zapewnia usługę sprzątania mieszkań, w których doszło do zgonu. Wykonujemy dezynfekcję, aby pozbyć się uciążliwego zapachu, opróżniamy mieszkanie ze zbędnych przedmiotów i dogłębnie je sprzątamy.

Mieszkanie, w którym doszło do zgonu, niejednokronie okazjue się być bardzo zanieczyszczone i zaśmiecone przedmiotami, starymi meblami i innymi rzeczami. Naszym celem jest nie tylko pozbyć się tego, co już nie otrzebne, uporządkować mieszkanie i przygotować je dla nowych właścicieli, lecz także pozbyć się bakterii i nieprzyjemnego zapachu.

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i profesjonalne środki, które służą nam podczas sprzątania mieszkań po zgonach.

Zapewniamy profesjonalną usługę sprzątania miejsca zgonu z dojazdem do Tomaszowa Mazowieckiego. Oferujemy nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny srzęt oraz szybką realizację zlecenia.

Zakres prac przy sprzątaniu po zgonach:

Zachęcamy do kontaktu! Jesteśmy rzetelną firmą, której celem jest świadczenie usług sprzątających na jak najwyżzym poziomie. Dojeżdżamy do Tomaszowa Mazowieckiego, aby wysprzątać, zdezynfekować i opróżnić każde mieszkanie, które tego wymaga!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.