Zajmujemy się sprzątaniem oraz opróżnianiem mieszkań i lokali na terenie Pabianic.

Działamy profesjonalnie, sprawnie, wynosząc stare meble, dogłębnie sprzątając całe mieszkanie przy użyciu odpowiednich środków i sprzętu.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Opróżnianie mieszkań Pabianice

Oferujemy Państwu usługę opróżniania mieszkań, jak i lokali użytkowych w Pabianicach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wypracowane i skuteczne metody sprzątania i opróżniania mieszkań zaniedbanych i opuszczonych.

Zapewniamy możliwość wynajęcia naszej firmy do wywozu starych mebli z mieszkania, dogłębnego wysprzątania mieszkania, zdezynfekowania powierzchni, umycia podłóg, pozbycia się zbędnych przedmiotów. Oferujemy także sprzątanie i opróżnianie mieszkań w Pabianicach, w których doszło do zgonu lub lokali po zmarłych.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i środków, które wykorzystujemy do sprzątania mieszkań.

Często zaniedbane mieszkanie, które zostało opuszczone lub doszło w nim do zgonu, wymaga profesjonalnych działań. Bardzo istotne jest przeprowadzenie dezynfekcji, a w razie potrzeby również dezynsekcji.

Jako, że działamy w branży sprzątającej już od wielu lat, zapewniamy sprzątanie mieszkań na najwyższym poziomie. Opróżniamy lokale z mebli, które nadają się do utylizacji, wynosimy stare, zbędne przedmioty, zrywamy tapety, zniszczone podłogi, pozbywamy się także pozostałości po remontach.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Piomar. Sprzątamy i opróżniamy mieszkania w Pabianicach i okolicach!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Ocena: 3.36/6 na 288 głosów
Strony internetowe Łódź