Zajmujemy się sprzątaniem oraz opróżnianiem mieszkań i lokali na terenie Łodzi.

Działamy profesjonalnie, sprawnie, wynosząc stare meble, dogłębnie sprzątając całe mieszkanie przy użyciu odpowiednich środków i sprzętu.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Opróżnianie mieszkań Łódź

Szanowni klienci! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i firm, właścicieli biur, lokali użytkowych, miejsc użytku publicznego i tym podobne.

Jesteśmy firmą, która w branży usług dezynsekcyjno-sprzątających działa już od lat. Posiadamy doświadczenie oraz umiejętności nie tylko likwidacji pluskiew i insektów, ale także sprzątania i profesjonalnego opróżniania mieszkań. Działamy na terenie Łodzi i nie tylko!

Opróżniamy mieszkania, piwnice, strychy, a także sprzątamy stare lokale użytkowe, sklepy, biura i inne miejsca, które wymagają naszych usług. Zapewniamy natychmiastową reakcję, ofertę dostosowaną do oczekiwań i potrzeb klienta, a także konkurencyjne ceny!

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i środków, które wykorzystujemy do sprzątania mieszkań.

Dojedziemy w każdy rejon Łodzi, by opróżnić mieszkanie pozostawione po osobie starszej, po zmarłym, mieszkanie do remontu, mieszkanie, z którego właściciel został wydalony. Wynosimy meble, sprzątamy pomieszczenia, w razie konieczności zrywamy także tapety i podłogi.

Zadowolenie i pozytywne opinie naszych klientów są dla nas podstawą, dlatego do każdej usługi dokładamy sto procent starań. Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego, by dowiedzieć się więcej i zarezerwować nas w dogodnym dla Państwa terminie.

Zapraszamy klientów z Łodzi i okolic do skorzystania z opróżniania mieszkań lub innych usług z oferty Piomar.

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Ocena: 3.38/6 na 16 głosów
Strony internetowe Łódź