Zajmujemy się sprzątaniem oraz opróżnianiem mieszkań i lokali na terenie Konstantynowa Łódzkiego.

Działamy profesjonalnie, sprawnie, wynosząc stare meble, dogłębnie sprzątając całe mieszkanie przy użyciu odpowiednich środków i sprzętu.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Opróżnianie mieszkań Konstantynów Łódzki

Mieszkania bardzo zaniedbane, opuszczone, mieszkania, w których doszło do zgonu lub te, w których niegdyś mieszkały osoby starsze zwykle wymagają dużego nakładu pracy, by znów wyglądały atrakcyjnie. Nasza firma oferuje usługę opróżniania i sprzątania mieszkań w Konstantynowie Łódzkim!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że mieszkania po zmarłych bardzo często są lokalami zabrudzonymi, zaśmieconymi zbędnymi przedmiotami, a ich wyniesienie i całkowite opróżnienie wymaga dużo pracy i czasu. Właśnie dlatego nasza firma Piomar oferuje pomoc i profesjonalną ofertę skierowaną do wszystkich zainteresowanych.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i środków, które wykorzystujemy do sprzątania mieszkań.

Podczas pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalny sprzęt oraz środki, którymi jesteśmy w stanie doczyścić zabrudzone powierzchnie i nadać im blasku. Wynosimy stare meble, zrywamy tapety, wyrzucamy śmieci i odkurzamy podłogi. Oprócz mieszkań, opróżniamy także balkony, strychy i piwnice w Konstantynowie Łódzkim. Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, aby umówić się na wizytę.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Opróżniamy mieszkania i lokale użytkowe w Konstantynowie Łódzkim oraz innych miastach!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Ocena: 2.2/6 na 15 głosów
Strony internetowe Łódź