Zajmujemy się sprzątaniem oraz opróżnianiem mieszkań i lokali na terenie Aleksandrowa Łódzkiego.

Działamy profesjonalnie, sprawnie, wynosząc stare meble, dogłębnie sprzątając całe mieszkanie przy użyciu odpowiednich środków i sprzętu.

Dostosowujemy sposób wykonania usługi do często niekonwencjonalnych wymagań zleceniodawcy.

Opróżnianie mieszkań Aleksandrów Łódzki

Zdarzają się sytuacje, gdy dziedziczymy mieszkanie po zmarłych, lecz okazuje się, że jest ono bardzo zaniedbane, zaśmiecone i wymaga profesjonalnego sprzątania. Często też na sprzedaż w okazyjnych cenach są mieszkania, które pozostały po starszej osobie, po brzegi wypełnione starymi meblami i śmieciami. W takich sytuacjach nasza firma przychodzi Państwu z pomocą.

Dojeżdżamy do Aleksandrowa Łódzkiego, aby wykonać sprzątanie mieszkania, lokalu, biura, czy innego pomieszczenia, które wymaga naszych usług. Opróżniamy mieszkania z mebli do utylizacji, wynosimy śmieci, zamiatamy, zrywamy tapety i podłogi w przypadku konieczności.

Do pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki czyszczące, a także sprzęt, którym działamy sprawnie i dokładnie. Wykonujemy również dezynfekcję w mieszkaniach po zgonach, a także likwidujemy pluskwy.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych metod i środków, które wykorzystujemy do sprzątania mieszkań.

Klienci z Aleksandrowa Łódzkiego mogą skorzystać z opróżniania mieszkań i innych naszych usług, kontaktując się z nami telefonicznie. Gwarantujemy zadowolenie z naszej pracy. Opróżnione mieszkanie będzie wyglądało jak nowe!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Piomar. Sprzątamy i opróżniamy mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim i okolicach!

Umów wizytę

661 591 261 661 591 221

lub

MAILOWO

Po zakończonej pracy wystawiamy protokół honorowany przez Sanepid.

Ocena: 1.37/6 na 67 głosów
Strony internetowe Łódź